Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Dzień Otwartych Drzwi

Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi
i XVII Świętokrzyską Wystawę Zwierząt Hodowlanych


Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
zaprasza do wzięcia udziału w wystawie zwierząt hodowlanych, środków do produkcji rolnej, sprzętu i maszyn rolniczych oraz prezentacji firm obsługujących rolnictwo, organizowanej w dniach 

29-30 czerwca 2024 r.

w ramach Dnia Otwartych Drzwi (DOD) naszego Ośrodka
oraz Świętokrzyskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych.


Dzień Otwartych Drzwi i Świętokrzyska Wystawa Zwierząt Hodowlanych to wydarzenia o charakterze otwartym tzn. w formie zwiedzania dedykowane są dla wszystkich osób. Udział w nich jako Wystawca związany jest z charakterem/typem prowadzonej działalności. Tym samym Dzień Otwartych Drzwi to wydarzenie typu kiermaszowego, do którego jako Wystawców zapraszamy wszystkie firmy, które prowadzą działalność nawiązującą do charakteru tego wydarzenia (rolnicza i okołorolnicza) oraz wzbogacające ofertę asortymentową dla zwiedzających. Świętokrzyska Wystawa Zwierząt Hodowlanych to wydarzenie dedykowane bezpośrednio dla hodowców wszystkich gatunków zwierząt, którzy zaprezentować chcą swoje zwierzęta podczas jej trwania. Oferujemy również bezpłatne stoiska dla rolników, szkół, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji prowadzących niekomercyjne doradztwo i szkolenia rolników oraz firm współpracujących w zakresie prowadzenia naszego pola doświadczalnego. Mając na uwadze powyższe prosimy o dokonanie odpowiedniego zgłoszenia:   

Grafika z treścią: zgłoszenie na Dzień Otwartych DrzwiZgłoszenie
na Dzień Otwartych Drzwi


Grafika z treścią: zgłoszenie na Świętokrzyską Wystawę Zwierząt HodowlanychZgłoszenie
na Świętokrzyską Wystawę Zwierząt Hodowlanych


Zeszłoroczna edycja DOD i Świętokrzyskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych - nasze wiedorelacje




O imprezie...

Dzień Otwartych Drzwi organizowany jest w naszym Ośrodku corocznie i cieszy się dużą popularnością wśród rolników i mieszkańców obszarów wiejskich naszego województwa oraz sąsiednich regionów. Stałym elementem wystawy jest prezentacja odmian roślin uprawnych i technologii na polu doświadczalnym naszej firmy. Posiadamy odpowiednie warunki, zaplecze i doświadczenie organizacyjne, co daje gwarancję udanej imprezy.

Wszystkich zainteresowanych rolnictwem, hodowlą zwierząt i ogrodnictwem serdecznie zapraszamy. Nasz Dzień Otwartych Drzwi to także wspaniała atrakcja dla całych rodzin - dzieci mają szanse zobaczyć z bliska wspaniałe okazy zwierząt gospodarskich i piękne maszyny rolnicze, a rodzice nabyć produkty tradycyjne, wyroby rękodzielnicze, sadzonki kwiatów i drzewek oraz zapoznać się ze sprzętem i urządzeniami, które zastosowanie niekoniecznie muszą znaleźć tylko i wyłącznie w gospodarstwach rolnych. Zwiedzającym umilać czas będą dodatkowo zespoły ludowe oraz występy świętokrzyskich artystów. Nasz DOD to wspaniała impreza na świeżym powietrzu i doskonała okazja na ciekawe spędzenie czasu.


Harmonogram:
  • 29 czerwca 2024 r. (sobota) - ocena zwierząt (dzień wewnętrzny poświęcony tylko hodowlanej ocenie zwierząt; brak części dla zwiedzajacych)
  • 30 czerwca 2024 r. (niedziela) - zwiedzanie stoisk wystawowych i pola doświadczalnego (w godzinach 9.00-16.00; prezentacja zwierząt)


Poprzednie edycje naszego Dnia Otwartych Drzwi...

Zeszłoroczna edycja Dnia Otwartych Drzwi - pełna relacja:
"Rolnicze święto naszego Ośrodka czyli Dzień Otwartych Drzwi 2023 już za nami"

Zwiedzanie Pola Doświadczalnego ŚODR

 

Z poważaniem
Dyrekcja Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego
w Modliszewicach

 

do góry