Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Informacje i porady/Rozwój obszarów wiejskich/Zapraszamy do zapoznania się z broszurą opracowaną przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie dotyczącej Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.

Aktualne informacje z działu

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą opracowaną przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie dotyczącej Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.

2021-03-02

W publikacji, zrealizowanej w ramach projektu pn. „Przykłady organizacji krótkich łańcuchów dostaw żywności” zawarte są przykłady organizowania i funkcjonowania różnego rodzaju form współpracy pomiędzy producentami, podmiotami zajmującymi się przetwórstwem oraz konsumentami końcowymi.

Broszura w sposób przejrzysty wprowadza czytelnika w tematykę krótkich łańcuchów dostaw żywności poprzez przedstawienie przykładów zarówno z Polski jak i zagranicy. Pokazuje KŁDŻ w programach rozwoju wsi i rolnictwa, w tym o działaniu „Współpraca”.

Przypominamy że nabór na to działanie w odniesieniu do Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności zaczyna się 29 marca i potrwa do 12 maja 2021r.

Zapraszamy również do kontaktu z brokerami innowacji w województwie świętkorzyskim:

  • Mariusz Porębski (Modliszewice), e-mail:
  • Anna Janus (Sandomierz), e-mail:

Broszura do pobrania poniżej:

http://ksow.pl/files/portal/Publikacje/Przyklady_organizacji_krotkich_lancuchow_dostaw_zywnosci.pdf

Izabela Milcarz

Specjalista ds. Informacji i promocji SIR

Źródłi i grafika: http://ksow.pl/files/portal/Publikacje/Przyklady_organizacji_krotkich_lancuchow_dostaw_zywnosci.pdf

 

udostępnij
do góry