Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Z życia Klubów Edukacyjnych 4H

Znaleziono wiadomości: 5.

 • Żegnamy się i dziękujemy 2017-05-25

  Żegnamy się i dziękujemy

  Dla klubów 4H województwa świętokrzyskiego to wyjątkowe wydanie naszego miesięcznika. Artykułem tym żegnamy się bowiem z klubami 4H i ich działalnością. ŚODR Modliszewice przez lata był ich koordynatorem. Ale klubowiczom życzymy niesłabnącego zapału w dalszych przedsięwzięciach.

  Żegnamy się i dziękujemy
 • IV Noc Biologów 2017-03-09

  IV Noc Biologów

  „Zgłębiajcie wiedzę! Na tym wydziale nie zabłądzicie. Gdzie coś nie działa, to - fizyka. Gdzie coś czuć, to - chemia. Gdzie coś się rusza, to - biologia”. Tak gorąco z wysokości schodów zachęcał gości IV Nocy Biologów do wejścia do sal i laboratoriów rektor Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach prof. dr hab. Jacek Semaniak. Pana rektora gorąco poparł Szef Świętokrzyskiej Drogówki podinspektor Tomasz

  IV Noc Biologów
 • Ratując życie i zdrowie polskich dzieci i wspoma 2017-03-09

  Ratując życie i zdrowie polskich dzieci i wspomagając leczenie dorosłych Polaków

  15 stycznia 2017 roku, tak jak większość miejsc w Polsce, Krasocin rozbłysnął czerwonymi serduszkami, świętując 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały dzień uczniowie ZPO im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie kwestowali na ulicach miejscowości, zbierając pieniądze do kolorowych puszek. Wolontariusze spotkali się z ciepłym przyjęciem mieszkańców, którzy chętnie wspierali akcję.

  Ratując życie i zdrowie polskich dzieci i wspomagając leczenie dorosłych Polaków
 • Kluby 4H Groszki i Kraski na warsztatach kulinarny 2017-03-09

  Kluby 4H Groszki i Kraski na warsztatach kulinarnych w VILLI AROMAT we Włoszczowie

  Zespół Villi Aromat we Włoszczowie wraz z szefem kuchni Pawłem Wójcikiem, kierownikiem zespołu Małgorzatą Grzybek, z-ca kierownika Sylwią Oracz wraz z kelnerkami Mariolą Wilk, Anetą Chajczyk i Marzeną Kozieł przygotował zajęcia praktyczne dla dzieci ze szkoły w Krasocinie.

  Kluby 4H Groszki i Kraski na warsztatach kulinarnych w VILLI AROMAT we Włoszczowie
 • Świąteczny kiermasz rozmaitości 2017-02-02

  Świąteczny kiermasz rozmaitości

  Już po raz 9., 15 grudnia 2016 roku, w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie odbyło się podsumowanie Gminno-Parafialnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, które są nieodłącznym elementem tradycji świąt Bożego Narodzenia. Techniki ich budowy są różnorodne, a efekty końcowe niesamowicie piękne, o czym mogli się przekonać uczestnicy konkursu, do której przystąpiły wszystkie szkoły z gminy Krasocin.

  Świąteczny kiermasz rozmaitości
do góry