Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/250 tys. zł na biznes na wsi - dla kogo dofinansowanie? Rusza nabór na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej

250 tys. zł na biznes na wsi - dla kogo dofinansowanie? Rusza nabór na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej

2022-03-01

28 lutego 2022 r. rozpocznie się nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje związane z podejmowaniem działalności gospodarczej na obszarach wiejskich w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich (nie ASF)”. Maksymalna kwota wsparcia to 250 tys. zł.

W materiale wideo znaleźć można informacje o najważniejszych kryteriach dostępu, kwotach możliwego dofinansowania oraz pozostałych warunkach jakie należy spełnić, aby ubiegać się o wsparcie. 

Wszelkich potrzebnych informacji na temat warunków przyznawania pomocy oraz dokumentów aplikacyjnych do wniosku o przyznanie pomocy udzielają doradcy Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego oraz specjaliści działu Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym ŚODR Modliszewice. Zapraszamy do kontaktu - numery telefonów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce powiatowe zespoły.

Szczegółowe informacje o naborze: www.gov.pl/web/arimr/premie-na-rozpoczecie-dzialalnosci-pozarolniczej

Joanna Odziemek

 

 

udostępnij
do góry