Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Aktualności Rolnicze na pierwszym miejscu w AgroKlasie ODR!

Aktualności Rolnicze na pierwszym miejscu w AgroKlasie ODR!

2023-01-20

Miło jest nam poinformować, że nasz miesięcznik Aktualności Rolnicze znalazł się na I miejscu (ex aequo) w rankingu AgroKlasa ODR 2022, który prowadzi Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.

Wyniki ogłoszone zostały podczas Noworocznej Gali Agrobiznesu 2023 w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie. Nasz Ośrodek reprezentowali dyr. ŚODR Modliszewice Jerzy Pośpiech i redaktor naczelna AR Elżbieta Musiał, puchar wręczał prof. dr hab. Andrzej Kowalski.

 Elżbieta Musiał i Jerzy Pośpiech odbierają nagrodę z rąk prof. Andrzeja Kowalskiego

Tę wyjątkową galę w wyjątkowym miejscu uświetnia zawsze niezwykłe widowisko: pod szablami oficerskimi laureatów poprzednich konkursów „Wybitny Agroprzedsiebiorca RP” i „Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP” przechodzą tegoroczni laureaci, w chwilę potem zostają im wręczone szable z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem. Tym samym poszerzają grono elitarnego klubu ludzi agrobiznesu, a ze swoimi szablami pojawią się już za rok, by znów utworzyć szpaler. Zwycięzcom prestiżowych tytułów gratulujemy, ale też gratulujemy redakcjom innych ODR-owskich miesięczników, a dodać trzeba, że jak nigdy dotąd rywalizacja była bardzo wyrównana.

(red.)

udostępnij
do góry