Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/BItwa Regionów - VII edycja konkursu kulinarnego dla kół gospodyń wiejskich. Przyjmowanie zgłoszeń do 4 czerwca

BItwa Regionów - VII edycja konkursu kulinarnego dla kół gospodyń wiejskich. Przyjmowanie zgłoszeń do 4 czerwca

2022-06-01

Bitwa regionów - plakat

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym „Bitwa Regionów”.

Aby wziąć w nim udział należy do 4 czerwca 2022 roku przesłać wyłącznie drogą elektroniczną wypełniony formularz zgłoszeniowy podpisany przez upoważnionego przedstawiciela KGW. Formularz stanowi załącznik do regulaminu konkursu i jest dostępny na portalu internetowym www.bitwaregionow.pl. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami tam zawartymi i do udziału w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie, KGW muszą posiadać osobowość prawną i własny rachunek bankowy zarejestrowany na ten podmiot.

Organizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa we współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Regulamin konkursu znajduje się pod adresem: bitwaregionow.pl/regulamin/

Źródło: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. Bitwa Regionów 2022-05-25 629,17KB pobierz plik: Regulamin Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. Bitwa Regionów
pdf Formularz zgłoszeniowy w Konkursie „Bitwa Regionów” 2022-05-24 261,56KB pobierz plik: Formularz zgłoszeniowy w Konkursie „Bitwa Regionów”

udostępnij
do góry