Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/„Innowacyjne rozwiązania w zakresie uprawy leszczyny i mechanicznego zbioru" - zapraszamy do udziału w konferencji i wyjeździe studyjnym

„Innowacyjne rozwiązania w zakresie uprawy leszczyny i mechanicznego zbioru" - zapraszamy do udziału w konferencji i wyjeździe studyjnym

2021-09-23

Logotypy dotyczące jednostek związanych z projektem i jego finansowaniem: od lewej - Unia Europejska, Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, Krajowa Sieć obszarów Wiejskich, Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa rolniczego w Modliszewicach, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Tekst pod logotypami: „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja realizowana przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.konferencja i wyjazd studyjny - plakat


Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza na konferencję i wyjazd studyjny z prezentacją w ramach projektu pn. „Innowacyjne rozwiązania w zakresie uprawy leszczyny i mechanicznego zbioru".

Dwudniowa (7-8 października 2021 r.) konferencja w Sandomierzu połączona jest z wyjazdem studyjnym i prezentacją dla 30 uczestników. Adresowana jest do producentów orzechów laskowych, rolników zainteresowanych uprawą leszczyny, przedstawicieli jednostek doradczych, szkół rolniczych, instytucji i podmiotów działających na rzecz rozwoju sektora ogrodniczego.

Celem operacji jest rozwój i wsparcie producentów orzechów laskowych z województwa świętokrzyskiego poprzez zapoznanie ich z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie uprawy leszczyny i mechanicznego zbioru orzechów laskowych oraz transfer najnowszej wiedzy merytorycznej dotyczącej tej gałęzi produkcji (agrotechnika, zbiór) przekazanej przez przedstawicieli jednostek naukowych.

Udział w wyjeździe jest bezpłatny, obejmuje m.in. dydaktykę, wyżywienie, nocleg, przejazd autokarem, ubezpieczenie.

Dojazd do Sandomierza - miejsca rozpoczęcia konferencji - uczestnicy finansują we własnym zakresie.

Zgłoszenia

Wypełnione karty zgłoszenia uczestnictwa (do pobrania poniżej) należy przesyłać w formie papierowej lub elektronicznej na adres:

 • Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
  Oddział w Sandomierzu
  ul. Mokoszyńska 3
  27-600 Sandomierz
  z dopiskiem „Wyjazd SIR”,
 • lub w formie skanu na adres: ,

Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 października 2021 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator może dokonać wyboru uczestników na wyjazd poprzez komisyjne losowanie kart zgłoszenia. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w wyjeździe otrzymają potwierdzenie na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa.

Kontakt

Szczegółowych informacji udzielają:

 • Wiesława Kaczorek
  15 833 31 00 wew. 316
  e-mail:
 • Izabela Niedobit
  15 833 31 00 wew. 314
  e-mail:

kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Karta zgłoszenia uczestnictwa 2021-09-23 289,62KB pobierz plik: Karta zgłoszenia uczestnictwa
docx Ramowy program konferencji 2021-10-04 295KB pobierz plik: Ramowy program konferencji

udostępnij
do góry