Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich - zaproszenie na szkolenie dla KGW

Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich - zaproszenie na szkolenie dla KGW

2019-06-24

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w szkoleniu w ramach operacji „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich”.

Celem tego szkolenia jest podniesienie wiedzy i świadomości wśród uczestników nt. lokalnych, regionalnych, tradycyjnych produktów oraz zachęcenie do uczestniczenia w krajowym i międzynarodowym systemie ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych.

Uczestnicy zapoznani zostaną z możliwościami sprzedaży produktów własnych. Ponadto podczas szkolenia przekazana zostanie wiedza z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, promocji i możliwości rozwoju własnej organizacji. Wiedza, zdobyta podczas szkolenia z pewnością pomoże tak w zakresie promocji organizacji, jak również w poszerzeniu oferty podejmowanych działań i inicjatyw. Partnerem projektu jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich kół gospodyń wiejskich z 7 województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i opolskiego.

Szkolenie dla kół gospodyń wiejskich z województwa świętokrzyskiego odbędzie się 2 sierpnia 2019 r. od godz. 9:00 w siedzibie ŚODR w Modliszewicach, ul. Piotrkowska 30.

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu. W szkoleniu może wziąć udział czterech (4) członków z jednego koła.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej).

Formularz należy dostarczyć pocztą tradycyjną lub elektroniczną (skan, fax) na adres: , fax: 22 620 90 93. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 lipca br. Kwalifikacja KGW odbędzie się zgodnie z regulaminem naboru.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

  • Karolina Trudnowska
    tel. 22 639 87 63

Instytucją odpowiedzialną za treść komunikatu jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja wspófinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Formularz zgłoszeniowy na szkolenie KGW 2019 2019-06-24 502.5KB pobierz plik: Formularz zgłoszeniowy na szkolenie KGW 2019
docx Ramowy program szkolenia 2019-06-24 198.13KB pobierz plik: Ramowy program szkolenia
pdf Regulamin naboru na szkolenie KGW 2019-06-24 777.5KB pobierz plik: Regulamin naboru na szkolenie KGW

udostępnij
do góry