„Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne” 2022 roku nagrodzone!

W maju 2022 roku komisja konkursowa odwiedziła i oceniła gospodarstwa agroturystyczne zakwalifikowane do finału XIX edycji wojewódzkiego konkursu pn. „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne”. Teraz poznaliśmy tegorocznych laureatów konkursu.
I miejsce
- Gospodarstwo Agroturystyczne
Małgorzata Mularczyk,
Dąbie, powiat włoszczowski
II miejsce
- Wiśniowy Młyn
Joanna Wilk
Wiśniowa, powiat staszowski
III miejsce
- Agrowlesie
Mariusz Piotrowicz
Zagajów, powiat buski\
Wyróżnienia
Komisja przyznała dwa równorzędne wyróżnienia:
- Leśna Zagroda
Bogusław Sygut
Rakoszyn, powiat jędrzejowski
- Agroturystyka Celtycka
Stanisław Klepka
Nieprowice, powiat pińczowski
Nagroda specjalna
Dodatkowo przyznana została nagroda specjalna za trzydziestoletni wkład pracy na rzecz rozwoju agroturystyki i turystyki wiejskiej, ufundowana przez ŚODR Modliszewice.
- Gospodarstwo Agroturystyczne Radostowa
Leszek Trębacz
Ciekoty powiat kielecki
Skład Komisji Konkursowej
Przewodnicząca:
- Anna Michalska
Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
Członkowie:
- Jolanta Krupa
Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach - Marta Lach
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Oddział Regionalny w Kielcach - Stanisław Golmento
Państwowa Inspekcja Pracy. Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach
Uroczyste rozstrzygnięcie Konkurs „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne” i wręczenie nagród laureatom odbyło się podczas Dnia Otwartych Drzwi w Modliszewicach.

Laureaci konkursu wojewódzkiego „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne” odebrali nagrody podczas Dnia Otwartych Drzwi ŚODR w Modliszewicach (26 czerwca 2022 r.)
Organizatorzy konkursu

Organizatorem konkursu był Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. Współorganizatorami konkursu i fundatorami nagród w tegorocznej edycji byli: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Kielcach, Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach oraz Lokalna Grupa Działania „U ŹRÓDEŁ”.
Anna Michalska
Podobne wiadomości:
- Ogólnopolski Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich „Zioła dla Zdrowia”. Aktualizacja: zgłoszenia do 20 czerwca 2026-06-01
- Konkurs INNOWACYJNY FARMER 2026 - zgłoszenia do 22 czerwca 2026-05-29
- Olimpiada wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym 2026-05-12
- Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Olimpiada Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii” 2026-05-06
- Konkurs „Gospodarstwo Demonstracyjne Ambasadorem Wiedzy Rolniczej” 2026-04-30
- Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza do udziału w XXIII edycji konkursu wojewódzkiego pn. „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne”. 2026-04-21
- III edycja Konkursu Przyjazna wieś 2026-04-20
- Rozwijaj praktyczne umiejętności związane z agroturystyką i turystyką wiejską. Sprawdź ofertę szkoleń BCU Nowy Targ 2026-04-15
- Konkurs " Najlepszy Doradca Ekologiczny " 2026 r. 2026-04-15
- XIX edycja konkursu „Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne” w 2026 roku etap wojewódzki. 2026-04-13