ŚODR O. Sandomierz zaprasza na szkolenie z integrowanej produkcji roślin z zakresu sadownictwa

ŚODR Oddział w Sandomierzu zaprasza na szkolenie podstawowe z integrowanej produkcji roślin z zakresu sadownictwa.
Dwudniowe (16-godzinne) szkolenie podstawowe odbędzie się 27 i 28 stycznia 2026 roku. Jest skierowane do osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w takim szkoleniu.
Miejsce szkolenia: ŚODR O. Sandomierz, Sandomierz, ul. Mokoszyńska 3
Szkolenie w zakresie integrowanej produkcji roślin kończy się egzaminem. Osoby, które uzyskają pozytywny wynik egzaminu, otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zachowuje ono ważność przez 5 lat od dnia ukończenia i upoważnia do prowadzenia integrowanej produkcji w gospodarstwie i ubiegania się o certyfikat integrowanej produkcji.
Uczestnictwo producentów w ww. systemie jakości będzie dodatkowo premiowane przy korzystaniu ze środków pomocowych Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (zwiększenie płatność dla gospodarstw realizujących Ekoschemat — Integrowana Produkcja Roślin, udział w interwencjach PS WPR i innych działaniach).
Zapraszamy do rejestracji na szkolenie na stronie internetowej ŚODR: www.sodr.pl/szkolenia.
Odpłatność za szkolenie wynosi 350 zł.
Jednodniowe (8-godzinne) szkolenie uzupełniające odbędzie się 2 lutego 2026 r. w siedzibie ŚODR O/Sandomierz, ul. Mokoszyńska 3. Odpłatność za szkolenie wynosi 170 zł.
Szczegółowe informacje i zapisy:
- Małgorzata Miłek
ŚODR O. Sandomierz/Dział Ogrodnictwo
15 833 31 00 wew. 316
Sandomierz, ul. Mokoszyńska 3 - Elżbieta Krempa
ŚODR O. Sandomierz/ Dział Ogrodnictwo
15 833 31 00 wew. 314
Sandomierz, ul. Mokoszyńska 3
Serdecznie zapraszamy!
Podobne wiadomości:
- Zaproszenie na szkolenie Integrowana Produkcja Roślin — moduł roślin rolniczych (szkolenie podstawowe ). 2026-03-27
- Szkolenie dla Interwencji I.10.4. „Inwestycje przyczyniające się do ochrony środowiska i klimatu” — powiat kazimierski i powiaty ościenne 2026-03-27
- Dopłaty do Ekoschematu Integrowana Produkcja Roślin” (IP) w 2026 r. 2026-04-15
- Szkolenie „Dziedzictwo kulinarne regionu w praktyce Kół Gospodyń Wiejskich” – podsumowanie 2026-04-13
- W wielkanocnej atmosferze o rozwoju KGW — relacja ze szkolenia w Morawicy 2026-03-31
- ŚODR O. Sandomierz zaprasza na szkolenie podstawowe z zakresu fumigacji 2026-03-27
- Zapraszamy na szkolenie podstawowe i uzupełniające w zakresie stosowania środków ochrony roślin. 2026-03-26
- Zapraszamy koła gospodyń wiejskich na szkolenie „Dziedzictwo kulinarne regionu w praktyce KGW” 2026-03-25
- Aspekty prawno-finansowe i dobre praktyki w funkcjonowaniu KGW w Hucie Szklanej 2026-03-24
- Zjazd sołtysek i sołtysów w powiecie sandomierskim 2026-03-19