Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Tegoroczny Dzień Otwartych Drzwi w Modliszewicach odwołany

Tegoroczny Dzień Otwartych Drzwi w Modliszewicach odwołany

2020-06-18

Z przykrością informujemy, że planowany na 28 czerwca 2020 r. Dzień Otwartych Drzwi oraz towarzysząca DOD XV Świętokrzyska Wystawa Zwierząt Hodowlanych (27-28.06) nie odbędą się w zaplanowanym terminie. Decyzja o odwołaniu wydarzenia została podjęta w związku z zaistniałą na terenie kraju sytuacją spowodowaną epidemią COVID-19.

Dzień Otwartych Drzwi organizowany jest w naszym Ośrodku corocznie i cieszy się dużą popularnością wśród rolników i mieszkańców obszarów wiejskich naszego województwa oraz sąsiednich regionów. Stałym elementem wystawy jest prezentacja odmian roślin uprawnych i technologii na polu doświadczalnym naszej firmy. Nasz Dzień Otwartych Drzwi to także wspaniała atrakcja dla całych rodzin - dzieci mają szanse zobaczyć z bliska wspaniałe okazy zwierząt gospodarskich i maszyny rolnicze, a rodzice nabyć produkty tradycyjne, wyroby rękodzielnicze, sadzonki kwiatów i drzewek oraz zapoznać się ze sprzętem i urządzeniami, które znajdują zastosowanie nie tylko w gospodarstwach rolnych.

O wszelkich zmianach i terminach organizacji Dnia Otwartych Drzwi w przyszłości będziemy Państwa informować na bieżąco, na stronie www.sodr.pl.


Dni pola ŚODR Modliszewice

Wirtualne Dni Pola w Modliszewicach

Z powodu stanu pandemii został odwołany Dzień Otwartych Drzwi ŚODR w Modliszewicach i Świętokrzyska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. W to miejsce ŚODR Modliszewice zaproponował Wirtualne Dni Pola na naszym polu doświadczalnym w Modliszewicach. Internauci będą mieli możliwość na stronie internetowej ŚODR Modliszewice zobaczyć zdjęcia roślin, opisy zastosowanych technologii i odmian, a na filmikach specjaliści opowiedzą o tegorocznych warunkach rozwoju roślin, zaakcentują, co miało wpływ na wygląd roślin i ich polon. Po zbiorach zostaną opublikowane wyniki plonowania poszczególnych odmian. Niezależnie od tego wydarzenia ŚODR Modliszewice zaprasza pojedynczych zwiedzających od 29 czerwca do 5 lipca do lustracji naszego pola doświadczalnego.

Konferencja on-line "Wybrane problemy integrowanej ochrony roślin uprawnych na terenie województwa świętokrzyskiego"

29 czerwca w Modliszewicach odbędzie się konferencja pt.: "Wybrane problemy integrowanej ochrony roślin uprawnych na terenie województwa świętokrzyskiego". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji, także on-line na stronie www.sodr.pl.

Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o wypelnienie formularza na stronie: https://www.sodr.pl/szkolenia/index klikając w przycisk "biorę udział".

Kontakt

Informacji na temat szkolenia udziela:

  • Piotr Witczak
    e-mail:
udostępnij
do góry