Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Tegoroczny Dzień Otwartych Drzwi w Modliszewicach odwołany

Tegoroczny Dzień Otwartych Drzwi w Modliszewicach odwołany

2020-04-27

Z przykrością informujemy, że planowany na 28 czerwca 2020 r. Dzień Otwartych Drzwi oraz towarzysząca DOD XV Świętokrzyska Wystawa Zwierząt Hodowlanych (27-28.06) nie odbędą się w zaplanowanym terminie. Decyzja o odwołaniu wydarzenia została podjęta w związku z zaistniałą na terenie kraju sytuacją spowodowaną epidemią COVID-19.

Dzień Otwartych Drzwi organizowany jest w naszym Ośrodku corocznie i cieszy się dużą popularnością wśród rolników i mieszkańców obszarów wiejskich naszego województwa oraz sąsiednich regionów. Stałym elementem wystawy jest prezentacja odmian roślin uprawnych i technologii na polu doświadczalnym naszej firmy. Nasz Dzień Otwartych Drzwi to także wspaniała atrakcja dla całych rodzin - dzieci mają szanse zobaczyć z bliska wspaniałe okazy zwierząt gospodarskich i maszyny rolnicze, a rodzice nabyć produkty tradycyjne, wyroby rękodzielnicze, sadzonki kwiatów i drzewek oraz zapoznać się ze sprzętem i urządzeniami, które znajdują zastosowanie nie tylko w gospodarstwach rolnych.

O wszelkich zmianach i terminach organizacji Dnia Otwartych Drzwi w przyszłości będziemy Państwa informować na bieżąco, na stronie www.sodr.pl.

udostępnij
do góry