Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/[Wideo] Dzień Otwartych Drzwi naszego Ośrodka - wideorelacja

[Wideo] Dzień Otwartych Drzwi naszego Ośrodka - wideorelacja

2022-07-06

26 czerwca 2022 r. w Modliszewicach odbył się Dzień Otwartych Drzwi (DOD), który był już 45. odsłoną największego święta naszego Ośrodka. Tradycyjnie już ta rolnicza impreza połączona była ze Świętokrzyską Wystawą Zwierząt Hodowlanych.

Ponadto zwiedzający mogli odwiedzić nasze 23-hektarowe pole doświadczalne, na którym prowadzone są doświadczenia i demonstracje z licznymi odmianami roślin uprawnych oraz na którym odbywały się pokazy maszyn do uprawy uproszczonej gleby. DOD towarzyszył jarmark, na którym swoje produkty i potrawy regionalne oferowały liczne KGW oraz wytwórcy lokalni (z produktami garmażeryjnymi, serami, przetworami, miodami itp.). Przybyli również drobi rzemieślnicy ludowi ze swoimi rękodziełami. Nie zabrakło również ofert szkółek: drzewek, krzewów, bylin i roślin ozdobnych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji z tego wydarzenia.

Pełna relacja dostępna jest pod adresem: www.sodr.pl/main/aktualnosci/Rolnicze-swieto-naszego-Osrodka-czyli-Dzien-Otwartych-Drzwi-2022/idn:2412

Michał Kowalczyk
Dział Metodyki Doradztwa Szkoleń i Wydawnictwa

udostępnij
do góry