Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy na IV Forum Aktywnych Kobiet Ziemi Koneckiej pod nazwą „Tradycje i przyzwyczajenia kulinarne, a nowe trendy w żywieniu rodziny”

Zapraszamy na IV Forum Aktywnych Kobiet Ziemi Koneckiej pod nazwą „Tradycje i przyzwyczajenia kulinarne, a nowe trendy w żywieniu rodziny”

2018-02-28

Forum kobiet_logotypy

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i kobiecych, grup nieformalnych oraz instytucji i podmiotów zaangażowanych w działania na rzecz rozwoju lokalnego na Forum Aktywnych Kobiet Ziemi Koneckiej, które odbędzie się 22 marca 2018 roku o godzinie 10.00 w Świętokrzyskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. Patronem honorowym wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Końskich.

Celem przedsięwzięcia jest aktywizacja kobiet, mieszkanek terenów wiejskich w zakresie profilaktyki prozdrowotnej i racjonalnego żywienia. Podczas forum poruszona zostanie tematyka dotycząca tradycji i przyzwyczajeń kulinarnych oraz nowych trendów w żywieniu rodziny. Uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie stylu życia, tradycji i nowoczesności w wizerunku oraz dowiedzą się o tym, jaki wpływ na zdrowie ma aktywność fizyczna. Wykłady z tego zakresu przeprowadzą specjaliści: dietetyk-psycholog, stylistka oraz trenerka fitness.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie prezentacja i sprzedaż naturalnych produktów żywnościowych (np. olejów, soków, miodów, serów, herbat ziołowych), a także pokazy upiększająco-pielęgnacyjne.

Warunkiem udziału w forum jest przesłanie karty zgłoszenia w formie elektronicznej (do pobrania poniżej) na adres:  lub w formie papierowej na adres:

ŚODR Modliszewice
Modliszewice, ul. Piotrkowska 30
26-200 Końskie

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 marca 2017 r.
Udział w forum jest bezpłatny.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje:
St. specjalista do spraw ROW Halina Szymańska tel.: 41 372 22 84 do 86

kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Karta zgłoszenia IV Forum Aktywnych Kobiet Ziemi Koneckiej 2018-03-01 156,5KB pobierz plik: Karta zgłoszenia IV Forum Aktywnych Kobiet Ziemi Koneckiej

udostępnij
do góry