Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy na targi ECO-STYLE

Zapraszamy na targi ECO-STYLE

2018-04-17

Zapraszamy na nowe otwarcie targów ECO-STYLE, które odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku. Do udziału zapraszamy producentów i dystrybutorów produktów ekologicznych. Głównym celem Targów jest promocja wszystkiego co dobre i zdrowe! Do odwiedzenia zapraszamy rolników, przedstawicieli sklepów, hurtowni oraz świadomych konsumentów.

Poprzednią edycję odwiedziło ponad 20 tysięcy zwiedzających. Targi ECO-STYLE to idealne miejsce do spotkań producentów z dystrybutorami, do kształtowania świadomości konsumentów oraz do zdobywania wiedzy dla rozwoju biznesu.

W tej edycji targą ECO-STYLE towarzyszyć będą Ogólnopolskie Targi Dom i Ogród, Health& Beauty, Agrotravel oraz Fit Weekend, które na stałe wpisały się w kalendarz kielczan, jako jedne z ulubionych imprez w Targach Kielce.

W trakcie targów (22 kwietnia) KOWR organizuje konferencję dla producentów, dystrybutorów i przetwórców ekologicznych pt: „Jak odnieść sukces w rolnictwie ekologicznym? Produkcja, sprzedaż, znakowanie”. Więcej informacji w załączony programie (do pobrania poniżej). 

Więcej o targach na stronie organizatora www.targikielce.pl.

Zapraszamy do udziału.

Marian Szałda

kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Program konferencji 2018-04-17 85,09KB pobierz plik: Program konferencji

udostępnij
do góry