Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do obejrzenia filmu "Agroturystyka w czasie COVID-19 - dobre praktyki"

Zapraszamy do obejrzenia filmu "Agroturystyka w czasie COVID-19 - dobre praktyki"

2021-07-21

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza do obejrzenia filmu pn. "Agroturystyka w czasie COVID-19 - dobre praktyki". Film został przygotowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie we współpracy z Polską Federacją Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" w ramach operacji pn. "Odpoczywaj na wsi bezpiecznie" realizowanej ze środków PROW 2014-2020 w zakresie Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021.

Celem operacji jest przekazanie wiedzy na temat bezpiecznego prowadzenia działalności turystycznej w obiektach agroturystycznych i turystyki wiejskiej w dobie zagfrożeń epidemicznych, wypracowanie wzorcowych modeli przyjmowania i obsługi gości w obliczu ryzyka epidemii oraz upowszechnienie  dobrych praktyk.

Prezentowany film, poprzez przedstawienie dobrych praktyk stosowania procedur bezpieczeństwa, jest wskazówką dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych i turystyki wiejskiej w prowadzeniu usług w tej niecodziennej sytuacji. 

Film dostępny jest na kanale filmowym Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich CDR pod linkiem  https://youtu.be/Of6cpbfSzh0

 

Izabela Milcarz

Źródło i grafika: cdr.gov.pl

udostępnij
do góry