Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do udziału w konkursie "Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne"

2018-04-19

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza rolników prowadzących działalność agroturystyczną do udziału w XV edycji konkursu wojewódzkiego „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne”. Współorganizatorami konkursu są: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Kielcach, Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach oraz Świętokrzyska Federacja Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej „Ziemia Świętokrzyska” w Kielcach.

Celem konkursu jest między innymi upowszechnianie wśród rolników znaczenia bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie oraz podnoszenie jakości świadczonych usług agroturystycznych.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane będą do 18 maja 2018 roku poprzez specjalistki ds. rozwoju obszarów wiejskich w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego ŚODR. Szczegółowe kryteria naboru i zasady udziału w konkursie określone zostały w Regulaminie (do pobrania poniżej).

Zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o kontakt:

Anna Michalska
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich ŚODR Modliszewice
tel. 41 372 22 84 do 86
kom. 507 111 235
e-mail:

Patronat medialny nad konkursem „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne" obejmuje Echo Dnia StrefaAgro.

   

 Anna Michalska

kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Regulamin Konkursu Piękne i bezpieczne gospodarstwo Agroturystyczne 2018.doc 2018-05-11 51KB pobierz plik: Regulamin Konkursu Piękne i bezpieczne gospodarstwo Agroturystyczne 2018.doc

udostępnij
do góry