Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy na konferencję i wyjazd studyjny dotyczące skracania łańcuchów dostaw poprzez sprzedaż bezpośrednią

Zapraszamy na konferencję i wyjazd studyjny dotyczące skracania łańcuchów dostaw poprzez sprzedaż bezpośrednią

2020-09-02

 


Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
zaprasza na konferencję połączoną z wyjazem studyjnym do gospodarstw w województwach świętokrzyskim i lubelskim w ramach operacji 

"Skracanie łańcuchów dostaw poprzez sprzedaż bezpośrednią jako innowacyjny sposób na poprawę dochodowości gospodarstw rolnych"

Trzydniowy wyjazd studyjny przewidziany jest dla 30 osób i odbędzie się w dniach 23-25 września 2020 roku. Operacja adresowana jest do rolników zajmujących się produkcją żywności oraz zainteresowanych wytwarzaniem i sprzedażą żywności przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, technicznych, organizacyjnych i marketingowych w przetwórstwie rolno-spozywczym w ramach strategii skracania łańcuch dostwa. 

Celem operacji jest zwiększenie wiedzy z zakresu innowacji w sprzedaży i przetwórstwie żywności na małą skalę, w tym prezentacja dobrych praktyk o charakterze proinnowacyjnym w zakresie krótkich łańcuchów dostaw, dystrybucji żywności i ich promocji (w tym szczególnie na przykładzie funkcjonującego e-bazarku świętokrzyskiego) oraz upowszechnienie informacji o nich wśród producentów z województwa świętokrzyskiego poprzez działania w radiu, telewizji i prasie o zasięgu wojewódzkim, a także tworzenie sieci kontaktów pomiędzy świętokrzyskimi rolnikami, wytwórcami żywności oraz osobami, instytucjami, firmami działającymi w branży rolniczej i rolno-spożywczej. 

Udział w wyjeździe jest bezpłatny, obejmuje m.in. przejazd autokarem, wyżywienie, noclegi, dydaktykę, ubezpieczenie. Dojazd do punktu zbiórki tj. Modliszewice - parking ŚODR Modliszewice, Kielce - Parking Makro, Opatów - „Brama Warszawska”, uczestnicy finansują we własnym zakresie.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie papierowej lub elektronicznej na adres:

  • Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
    Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie, z dopiskiem „Wyjazd ROW”
  • lub w formie skanu na adres: .

Zgłoszenia przyjmowane będą  do 17 września 2020 r. do godziny 12.00 (liczy się data i godzina wpływu).

Zgłoszenia przysłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc ŚODR może dokonać wyboru uczestników na wyjazd poprzez komisyjne losowanie kart zgłoszenia. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w wyjeździe otrzymają potwierdzenie na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa.

Więcej informacji:

  • Jolanta Krupa oraz Izabela Milcarz / dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
    tel. 41 372 22 84 do 86  lub 507 111 240

 

 

kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Karta zgłoszenia uczestnictwa 2020-09-02 199,63KB pobierz plik: Karta zgłoszenia uczestnictwa
docx Ramowy program 2020-09-02 195,92KB pobierz plik: Ramowy program

udostępnij
do góry