Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy na warsztaty: „Jakość ekologicznych surowców zielarskich i ich wykorzystanie w gospodarstwie domowym”

Zapraszamy na warsztaty: „Jakość ekologicznych surowców zielarskich i ich wykorzystanie w gospodarstwie domowym”

2020-10-15

Aktualizacja: Warsztaty odwołane

W trosce o bezpieczeństwo odbiorców naszych usług, w związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem, jak również mając na uwadze wprowadzane w naszym kraju obostrzenia, odwołujemy planowane na 25 października szkolenie/warsztaty pn.: „Jakość ekologicznych surowców zielarskich i ich wykorzystanie w gospodarstwie domowym”.

Szkolenie zorganizujemy w innym terminie, z chwilą ustąpienia obecnych zagrożeń. Wszystkie osoby, które planowały udział w tym wydarzeniu, serdecznie przepraszamy. Zachęcamy jednocześnie do uczestnictwa w przyszłych bezpłatnych szkoleniach online.

Marian Szałda

Katedra Roślin Warzywnych i Leczniczych SGGW w Warszawie i Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zapraszają na warsztaty pn: „ Jakość ekologicznych surowców zielarskich i ich wykorzystanie w gospodarstwie domowym”.

Program warsztatów obejmuje między innymi prezentacje wybranych gatunków roślin o właściwościach adaptogennych oraz prostych form produktów ziołowych do wykorzystania w domu i „w zagrodzie”. Warsztaty będą prowadzić pracownicy SGGW - dr Olga Kosakowska i dr Ewelina Pióro-Jabrucka.

Warsztaty odbędą się w siedzibie naszego Ośrodka w Modliszewicach, 28 października 2020 r. (środa) w godzinach od 9.15 do 13.00, w 1 lub maksymalnie w 2 grupach liczących nie więcej niż 12 osób. Szczegółowy program warsztatów do pobrania poniżej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i obejmuje dydaktykę, serwis kawowy i wyżywienie. Dojazd na warsztaty uczestnicy finansują we własnym zakresie.

Zgłoszenia należy przesyłać:

 • w formie papierowej na adres:
  Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
  Modliszewice, ul. Piotrkowska 30,
  26-200 Końskie
  z dopiskiem na kopercie „seminarium ziołowe”
 • lub w formie elektronicznej (podpisany skan) na adres:

Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 października 2020 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator może dokonać wyboru uczestników. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach otrzymają potwierdzenie na adres e-mailowy, wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa lub powiadomienie telefoniczne.

Kontakt

 • Marian Szałda
  tel. 507 111 241
  e-mail

kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Karta zgłoszenia uczestnictwa 2020-10-15 24.38KB pobierz plik: Karta zgłoszenia uczestnictwa
docx Program warsztatów 2020-10-15 16.56KB pobierz plik: Program warsztatów

udostępnij
do góry