Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Znamy nowy termin targów AGROTECH i LAS-EXPO

Znamy nowy termin targów AGROTECH i LAS-EXPO

2020-05-18

Planowane pierwotnie na połowę marca, a następnie na czerwiec Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH odbędą się ostatecznie w terminie od 6 do 8 listopada 2020 r. Decyzja o zmianie terminu została podjęta w związku z utrzymującą się na terenie kraju sytuacją epidemiologiczną.

Jak czytamy w komunikacie na stronie organizatora - Targów Kielce:

(...) Dotychczasowe poluzowanie obostrzeń w kraju wynikających z szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS-CoV-2 nie zmienia trwającej od marca trudnej sytuacji branży targowej. Zakaz organizacji imprez wystawienniczych wyklucza odbycie się  XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XX Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO od 19 do 21 czerwca tego roku.

Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju i w Europie, jako najlepsze rozwiązanie wybraliśmy nadchodzącą jesień. Podjęcie ostatecznej decyzji determinuje analiza potrzeb Klientów. AGROTECH oraz LAS EXPO odbędą się od 6 do 8 listopada 2020 roku czyli w terminie, w którym odbywają się w ośrodku targowym Targów Kielce Targi poświęcone branży ogrodniczej i sadowniczej.

Źródło i grafika: Targi Kielce, targikielce.pl

udostępnij
do góry