Przyjmowanie skarg, wniosków i petycji
W sprawach skarg, wniosków i petycji kierownictwo ŚODR Modliszewice i Oddziału w Sandomierzu przyjmuje obywateli i pracowników Ośrodka w każdy poniedziałek w godz. od 15:00 do 16:00. Skargi, wnioski i petycje można ponadto składać drogą elektroniczną (e-mail: ) lub poprzez ePUAP.