Strona główna/Świętokrzyski portal rolny/Aktualności/Zapraszamy na Dzień Otwarty w SGGW!

Zapraszamy na Dzień Otwarty w SGGW!

2019-02-21

Zapraszamy Państwa na Dzień otwarty w SGGW który odbędzie się 23 lutego 2019 roku o godz. 10:00 w Centrum Wodnym SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 159.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prowadzi właśnie kampanię informacyjną skierowaną do kandydatów na studia. Szkoła zorganizowała w związku z tym dzień otwarty, podczas którego studenci i pracownicy SGGW na przygotowanych na tę okazję stoiskach będą prezentować aktualną ofertę skierowaną do przyszłych studentów.

To doskonała okazja dla uczniów szkół średnich, aby lepiej poznać uczelnię i dowiedzieć się o niej czegoś z pierwszej ręki. Kandydaci będą mogli dowiedzieć się więcej min. o wydziałach i obecnych kierunkach studiów. Podczas Dnia Otwartego SGGW uczestnicy otrzymają informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by dostać się na interesujące ich kierunki.

Osoby zainteresowane studiowaniem na SGGW w Warszawie mogą uzyskać więcej informacji odwiedzając stronę internetową uczelni: www.sggw.pl/dzien-otwarty-w-sggw___ oraz jej oficjalny profil na Facebooku www.facebook.com/SGGW.Warszawa.

Rafał Sieroń
Źródło: sggw.pl

udostępnij
do góry