Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Oferta pracy w ŚODR Modliszewice — informatyk

Oferta pracy w ŚODR Modliszewice — informatyk

2024-03-28

oferta pracy

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach ogłasza nabór do pracy na stanowisko: INFORMATYK w dziale Teleinformatyki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zarówno za obsługę i wsparcie infrastruktury informatycznej Ośrodka, jak i rozwój oraz utrzymanie aplikacji internetowych.

Opis Stanowiska:

  • Konfiguracja, utrzymanie i monitorowanie sieci komputerowej.
  • Instalacja, konserwacja i aktualizacja oprogramowania.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z systemami operacyjnymi, sprzętem komputerowym oraz sieciami.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań bezpieczeństwa.
  • Ewidencja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów komputerów oraz oprogramowania.
  • Zarządzanie serwerami wirtualnymi, w tym kontroler domeny, serwer aplikacji, serwer bazodanowy, serwer webowy.
  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom w Ośrodku.
  • Pomoc w rozwoju i utrzymaniu aplikacji internetowych Ośrodka.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z informatyką lub pokrewne.
  • Doświadczenie w obszarze IT.
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux w wersji klienckiej i serwerowej oraz pakietów biurowych MS Office.
  • Doświadczenie w programowaniu webowym oraz znajomość języków JavaScript, JSON, PHP, SQL, CSS i HTML.
  • Znajomość konfiguracji urządzeń UTM.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych.
  • Komunikatywność, kreatywność, dobra organizacja pracy własnej.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz chęć rozwoju zawodowego.
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę.
  • Pracę w godzinach 7:00-15:00.
  • Miesięczny system wynagradzania.
  • Stabilność finansową.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w rozrastającym się i przyjaznym zespole.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z klauzulą

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.), prowadzonych przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

do góry