Strona główna/Świętokrzyski portal rolny/Aktualności/Zaproszenie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zaproszenie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

2018-02-21

Zaproszenie ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela do udziału w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich”.

Szanowni Państwo!

Wszystkich Beneficjentów PROW 2007-2013 oraz PROW 2014-2020, zapraszam gorąco do wzięcia udziału w V edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Pokażcie swoje osiągnięcia mieszkańcom i turystom podczas specjalnie zorganizowanego zwiedzania zrealizowanego przez Was przedsięwzięcia. Zaproponujcie odwiedzającym specjalne atrakcje, które uświetnią Waszą ofertę.

Ogólnokrajowa akcja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, to niepowtarzalna okazja promocji projektów współfinansowanych ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Akcja realizowana w dniach 11-13 maja 2018r., przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, to szereg wydarzeń w ramach których chcemy pokazać, że nasze projekty mają wpływ na rozwój nie tylko regionów czy kraju, lecz także Europy.

W „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” można wziąć udział udostępniając swój projekt odwiedzającym przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 11 do 13 maja 2018r.

Dodatkową formą promocji jest strona internetowa www.dniotwarte.eu, gdzie znajdą się informacje o poszczególnych projektach wraz z opisem oferowanych atrakcji.

Udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” można zgłosić wypełniając elektroniczny formularz, który udostępniony zostanie na stronie: www.dniotwarte.eu.

Serdecznie zapraszam
Krzysztof Jurgiel
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

udostępnij
do góry