Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Test wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym

Test wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym

2021-06-09

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wraz z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej organizuje Test Wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym. Konkurs realizowany jest w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Celem konkursu jest zwiększenie poziomu wiedzy uczniów szkół sektora rolno - spożywczego na temat systemu rolnictwa ekologicznego oraz żywności ekologicznej.

Test skierowany jest do uczniów ponadpodstawowych szkół rolniczych i zostanie przeprowadzony w dwóch etapach:

  • I etap - eliminacje szkolne

Etap szkolny realizowany będzie bezpośrednio przez władze szkoły we współpracy z miejscowym WODR w formie stacjonarnej lub w przypadku ograniczeń związanych z pandemią w formie on-line.

  • II etap - Finał ogólnokrajowy

Na etapie ogólnokrajowym komisja powołana przez Dyrektora CDR Oddział w Radomiu opracuje test składający się z 30 pytań jednokrotnego wyboru oraz dwóch pytań problemowych. Test przeprowadzony zostanie przy pomocy platformy internetowej, każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma link dostępu wraz z instrukcją w dniu testu.

Szkoły zainteresowane udziałem w Teście wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym zgłaszają chęć udziału do CDR O/ Radom . Karta zgłoszeń stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu

Za organizację konkursu w CDR O/Radom odpowiedzialny jest:

  • Pan Marek Krzysztoforski - CDR Oddział Radom
    Tel: 48 365 69 34
    E-mail

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym w linku poniżej.

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin i karta zgłoszenia - Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym 2021 2021-06-09 294,7KB pobierz plik: Regulamin i karta zgłoszenia - Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym 2021

udostępnij
do góry