Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy na konferencję „Nowatorskie rozwiązania w zrównoważonej produkcji owoców pestkowych”

Zapraszamy na konferencję „Nowatorskie rozwiązania w zrównoważonej produkcji owoców pestkowych”

2024-03-28

Grafika: gruszka, jabłko, śliwka, sady. Informacja o konferencji, miejsce i data

Zapraszamy na jednodniową konferencję pt. „Nowatorskie rozwiązania w zrównoważonej produkcji owoców pestkowych”, która odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku w siedzibie Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Oddział w Sandomierzu "Centrum Ogrodnicze".

Konferencja adresowana jest do producentów owoców pestkowych, rolników zainteresowanych uprawą owoców pestkowych, przedstawicieli jednostek doradztwa rolniczego z województwa świętokrzyskiego, szkół rolniczych, instytucji i innych podmiotów działających na rzecz rozwoju sektora ogrodniczego oraz osób zainteresowanych tematem.

Udział w konferencji jest bezpłatny, obejmuje m.in. zapewnienie wykładów merytorycznych, wyżywienia i materiałów informacyjnych. Dojazd na konferencję do Sandomierza uczestnicy finansują we własnym zakresie.

Zgłoszenia należy złożyć:

  • w formie papierowej osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres:
    Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Oddział w Sandomierzu "Centrum Ogrodnicze"
    ul. Mokoszyńska 3, 27-600 Sandomierz
  • lub przesłać pocztą elektroniczną w formie skanu na adres:

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do 8 kwietnia 2024 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator może dokonać wyboru uczestników na konferencję poprzez komisyjne losowanie kart zgłoszenia. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w konferencji otrzymają potwierdzenie telefoniczne lub na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa.

Szczegółowych informacji udziela:

  • Grzegorz Jurkowski, tel. 15 833 31 00, wew. 318, e-mail:


Informacja nt. finansowania:
Konferencja realizowane jest przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich pn. „Nowatorskie rozwiązania w zrównoważonej produkcji owoców pestkowych". Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Karta zgłoszenia uczestnictwa 2024-04-02 103,54KB pobierz plik: Karta zgłoszenia uczestnictwa
pdf Program konferencji (12.04.2024 r.) 2024-04-02 243,01KB pobierz plik: Program konferencji (12.04.2024 r.)

udostępnij
do góry