Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy producentów jabłek i gruszek na drugą z cykly bezpłatną konferencję pt. „Innowacyjne rozwiązania  w produkcji jabłek i gruszek”

Zapraszamy producentów jabłek i gruszek na drugą z cykly bezpłatną konferencję pt. „Innowacyjne rozwiązania  w produkcji jabłek i gruszek”

2022-04-22


Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Oddział w Sandomierzu zaprasza na 3 jednodniowe konferencje w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) pt. „Innowacyjne rozwiązania  w produkcji jabłek i gruszek” - druga z cyklu konferencja dotyczyć będzie ochrony sadów przed chorobami.

 

Celem operacji jest transfer wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań w produkcji jabłek i gruszek ze szczególnym uwzględnieniem bieżącej ochrony sadów przed chorobami, ochrony przed szkodnikami oraz nawożenia i biostymulacji. Jednocześnie konferencje będą miejscem spotkań sadowników z naukowcami i doradcami, miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń. Konferencje będą odbywały się cyklicznie, a na każdej z nich poruszany będzie inny zakres tematyczny.

5 maja 2022 roku  zapraszamy na drugą z cyklu 3 konferencji, której tematyką przewodnią będzie ochrona sadów przed chrobami, i która odbędzie się w siedzibie ŚODR Modliszewice Oddział w Sandomierzu (ul. Mokoszyńska 3).

Konferencja adresowana jest do producentów jabłek i gruszek, rolników zainteresowanych bieżącą ochroną sadów z zastosowaniem nowych rozwiązań, przedstawicieli jednostek doradczych, szkół rolniczych, instytucji i podmiotów działających na rzecz rozwoju sektora ogrodniczego.

Udział w konferencji jest bezpłatny, obejmuje m.in. zapewnienie wykładów merytorycznych, wyżywienia i materiałów szkoleniowych. Dojazd na konferencję do Sandomierza uczestnicy finansują we własnym zakresie.

Zgłoszenia należy złożyć:

  • w formie papierowej osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres:
    Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
    Oddział w Sandomierzu
    Mokoszyńska 3, 27-600 Sandomierz
    z dopiskiemKonferencja SIR 05.05.2022 r.
  • lub przesłać pocztą elektroniczną w formie skanu na adres:

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do 29 kwietnia 2022 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator może dokonać wyboru uczestników na konferencję poprzez komisyjne losowanie kart zgłoszenia. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w konferencji otrzymają potwierdzenie telefoniczne lub na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa.

Szczegółowych  informacji udzielają:

kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Karta zgłoszenia udziału w konferencji w dniu 05.05.2022 r. 2022-04-22 103,66KB pobierz plik: Karta zgłoszenia udziału w konferencji w dniu 05.05.2022 r.
docx Program konferencji w dniu 05.05.2022 r. 2022-04-22 95,2KB pobierz plik: Program konferencji w dniu 05.05.2022 r.

udostępnij
do góry